OBUV (ZDRAVOTNÍ NEBO SE ZDRAVOTNÍMI PRVKY), ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY, LÉKAŘSKÉ NÁSTROJE
OBUV (ZDRAVOTNÍ NEBO SE ZDRAVOTNÍMI PRVKY), ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY, LÉKAŘSKÉ NÁSTROJE

Přesun prodejny Škroupova

Vážení přátelé a zákazníci. Dovolujeme si Vám oznámit, že v průběhu měsíce března 2019 dojde k přesunutí naší prodejny ve Škroupově ulici. V této ulici i nadále zůstáváme, jenom se posuneme o pár metrů dál k řece. Nové číslo popisné je 441. Jedná se o prostor bývalého fitness centra Violeta. Prostory se v současné době kompletně rekonstruují. Díky tomu, větší prodejní ploše a novému vybavení se konečně dočkáme hezčích a přehlednějších prodejních prostor.  Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás.

Aktuálně 14.3. 2019 : rekonstrukce je po stavební stránce kompletně dokončena. V tuto chvíli finišuje instalace vnitřního vybavení (regály, pult, síťové a kamerové rozvody) a o víkendu zahájíme vlastní přesun zboží. Předpokládáme, že během pondělního dopoledne bude obchod v provozu na novém místě. Omlouváme se za možné komplikace. Je možné, že provoz v příštím týdnu (od 18.3. 2019) bude trochu složitější, ale budeme dělat všechno proto, abyste nic nepoznali. Zvolili jsme co nejkratší variantu, ale o mnoho náročnější. Děkujeme za pochopení :).

Aktuálně: 18.3. 2019: Prodejna dle smělého plánu přesunuta a 9:30 otevřeno pro veřejnost. Až na drobné potíže vše funguje dobře. Zveme Vás k návštěvě. Věříme, že se Vám u nás bude líbit. 

Share

Leave a comment