OBUV (ZDRAVOTNÍ NEBO SE ZDRAVOTNÍMI PRVKY), ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY, LÉKAŘSKÉ NÁSTROJE
OBUV (ZDRAVOTNÍ NEBO SE ZDRAVOTNÍMI PRVKY), ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY, LÉKAŘSKÉ NÁSTROJE

Doplňkový sortiment k obouvání

Uvádíme zde pouze některé z našich dodavatelů a výrobců.

Stélky a další kompenzační pomůcky do obuvi Svorto (prodejna Škroupova a Pospíšilova)   Široká nabídka vložek do obuvi, podpatěnek, korektorů atd. od předního českého výrobce.

Péče o obuv Collonil. Jedná se o špičkové výrobky v péči o obuv, jako jsou impregnace včetně impregnace CARBON PRO ( inspirované  karbonovou technologií v oblasti impregnací s extrémně vysokou účinností. Inovativní technologie umožňuje prakticky neomezené impregnace všech druhů materiálů včetně klima-membrány jako Gore Tex-Tex® nebo Sympatex®. Je to jako stříkaná membrána s extrémním efektem odpuzujícím špínu a dlouhotrvající ochranou proti vniknutí vlhkosti. Zachovává prodyšnost a plnou funkčnost klimamebrán.

Ponožky pro sport a volný čas VOXX (prodejna Škroupova)
Použití materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Ponožky i podkolenky mají anatomické tvarování a polstrované zóny zaručující pohodlí při nošení. Sportovní ponožky na letní i zimní sportovní aktivity, maximálně prodyšné, s plochými švy. Použity moderní materiály jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna nebo Modal.

Stélky do bot a ponožky české firmy Vanimar (prodejna Škroupova a Pospíšilova) Hlavní náplni činností společnosti je výroba a prodej zdravotně tvarovaných stélek do obuvi, zdravotně tvarované domácí obuvi a velkoobchod s ponožkovým a punčochovým zbožím zaměřeným na zdravotní charakter. Tj. zejména nesvíravý lem ponožkového i punčochového zboží.

Share